Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Літературно – мистецьке свято «Нетлінне слово Кобзаря»

Дата: 09.03.2021 15:04
Кількість переглядів: 1364

9 березня біля пам’ятника Тарасові  Шевченку відбулося  літературно – мистецьке свято «Нетлінне слово Кобзаря» з нагоди 207 річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка - людини, життєвий приклад та творчість якої зіграли важливу роль у становленні державності. Вшанувати пам’ять поета зібралися представники влади, державних установ та організацій, трудових та учнівських колективів, мешканці громади.
Ведуча заходу Наталія Панасюк розповіла про велич поета і його значення для розвитку національної свідомості нашого народу. Зі словами пошани до великого українського поета, патріота звернувся селищний голова Віталій Бірук та депутат селищної ради,  директор  НВК  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія ім. В. Газіна» Катерина Власюк.  Під час заходу звучала поезія Кобзаря, яку читала Олександра Пась та Валерія Тарасюк. У виконанні народної аматорської хорової капели Ратнівського районного будинку культури прозвучав «Заповіт» Тараса Григоровича.  Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Великому  Кобзарю.
Сьогодні, коли Україна, попри усі страждання, людський біль і плач, справедливо виборює своє право за незалежність, право на вільне та щасливе майбутнє, Шевченківське слово незламно стоїть на варті боротьби українського народу за правду, гідність і волю. Нам є чим пишатися, адже його культурно-історична та літературно-мистецька спадщина є однією з найбагатших у світі. В обличчі його прославленої постаті наша Україна, тож любімо його всім серцем як свою Батьківщину.  
 

Живи, Тарасе, в пам’ятнім граніті,
В серцях і душах, в пам’яті людській!
А ті скарби, що Ти лишив із «Заповітом»,
Ми пронесем в пошані й славі віковій!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора