Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Робоча поїздка населеними пунктами Здомишельського старостинського округу

Дата: 19.03.2021 08:45
Кількість переглядів: 333

18 березня Ратнівський селищний голова Віталій Бірук здійснив робочу поїздку до окремих населених пунктів громади. В ході поїздки очільник громади спільно з начальником управління гуманітарної політики Вірою Чернухою та Здомишельським сільським старостою Людмилою Чернусь відвідали заклади освіти і культури села Здомишель та школу с. Краска. Віталій Бірук зустрівся з колективами закладів освіти, поцікавився проблемами їх функціонування, відповів на запитання та заслухав пропозиції щодо вирішення проблемних питань.
 Учасники робочої поїздки ознайомились з матеріально-технічною базою закладів. Селищний голова доручив начальнику управління гуманітарної політики тримати на контролі питання забезпечення твердим паливом котельні НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Здомишель.
 Також селищний голова наголосив на необхідності використання чудового природного ландшафту, функціоналу спортивного майданчика та приміщень школи с. Краска у літній період. Зокрема, Віталій Іванович доручив Вірі Чернусі при розробці програми оздоровлення та відпочинку дітей Ратнівської селищної ради включити до неї проведення на базі школи туристичних та національно-патріотичних заходів для учнівської молоді закладів освіти громади.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора