Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Робоча поїздка фахівців Центру надання соціальних послуг

Дата: 26.03.2021 18:58
Кількість переглядів: 933

З метою здійснення оцінки потреб сімей, які опинилися або можуть опинитися  у складних життєвих обставинах, сімей опікунів/піклувальників фахівці Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» разом зі старостою Миколою Корнелюком обстежили 7 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і де виховується 17 дітей та 2 сім’ї опікунів, де виховується 5 дітей.
У ході відвідування вивчені умови проживання, проведені бесіди з батьками та опікунами з питань виховання та утримання дітей. Надані соціальні послуги – консультування та соціальна профілактика. Крім того батьків попереджено про неналежне виконання своїх обов’язків щодо дітей, яке може призвести до позбавлення їх батьківських прав.
З метою недопущення потрапляння сімей в складні життєві обставини та подолання або мінімізації цих обставин фахівцями Наталією Маковецькою та Іваном Кіперчуком разом з старостою Миколою Корнелюком обговорено питання співпраці, взаємодії та взаємоінформування щодо таких сімей, які проживають на території сіл Кортеліси, Запоківне, Косиці, Млинове, Годинь, Долина, Доманове, Сільця-Млинівські та Височне, Береза, Вижично, Витень.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора