Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

В Ратнівському районному будинку культури відбулась чергова нарада з керівниками сільських будинків культури та клубів

Дата: 14.04.2021 17:50
Кількість переглядів: 920

Сьогодні, 14 квітня, в Ратнівському районному будинку культури відбулась чергова нарада з керівниками сільських будинків культури та клубів. У нараді також взяли участь керівники народних аматорських колективів та методисти районного будинку культури. 
Розпочала нараду завідувач сектору культури, молоді, спорту та туризму управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради Олена Горнік з обговорення щодо забезпечення благоустрою і впорядкування територій закладів культури, пам’яток культурної спадщини. 
Провідний методист з народної творчості Галина Скрипчук повідомила про основні культурно-мистецькі заходи в травні місяці та методичні рекомендації щодо їх проведення. 
З рекомендаціями щодо проведення мистецьких заходів до Великодніх свят ознайомила організатор з культурно-дозвіллєвої діяльності Катерина Харкевич. Про проведення заходів до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні виступила директор районного будинку культури Тетяна Панасюк.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора