Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Працівники Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Ратнівської селищної ради провели соціальну роботу на території с. Гірники

Дата: 16.04.2021 09:43
Кількість переглядів: 628

15 квітня  2021 року працівники Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Ратнівської селищної ради провели соціальну роботу на території с. Гірники.
Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Олена Хомич проконтролювала якість надання соціальних послуг соціальними робітниками Тетяною Осіюк  та Галиною Палій. 
В ході перевірки було обстежено 10 осіб похилого віку та встановлено, що догляд здійснюється з урахуванням індивідуальних потреб отримувачів соціальної послуги, зауваження відсутні.
Практичний психолог Катерина Бірук в рамках здійснення соціального супроводження відвідала за місцем проживання прийомну сім`ю, яка функціонує на території с. Гірники. З метою забезпечення оптимальних умов виховання та розвитку прийомних дітей в сім`ї психологом здійснено перегляд планів соціального супроводження та вивчено основні потреби сім`ї.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора