Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шкідливі звички. Відповідальність перед законом

Дата: 25.05.2021 09:46
Кількість переглядів: 181

На сьогодні загальновизнаним є факт, що здоров’я та благополуччя населення є ключовими факторами соціально-економічного розвитку будь-якої країни. Особливої уваги потребує стан здоров`я сучасної української молоді та підростаючого покоління. На порозі дорослого життя вчасно отримана інформація та профілактика здорового способу життя можуть допомогти дитині зробити усвідомлений вибір і зберегти здоров’я.

21 травня 2021 року, з метою попередження негативних явищ в дитячому і юнацькому середовищі,  психологом КЗ «Центр надання соціальних послуг» Ратнівської селищної ради Катериною Бірук проведено виховний захід «Шкідливі звички. Відповідальність перед законом».

Захід відбувся на базі НВК «ЗОШ I – III ступеня – дитячий садок» с. Прохід. Участь в заході взяли 32 учні середніх класів. 

На основі думок національних експертів та медиків, школярам розповіли про згубний вплив шкідливих звичок на організм людини. Разом з тим, учнів попередили про  види відповідальності  неповнолітніх за вчинення правопорушень.

На завершення, дітям наголосили на важливості ведення здорового способу життя та безпечної поведінки під час літніх канікул.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора