Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів освіти Ратнівської селищної ради

Дата: 07.06.2021 15:38
Кількість переглядів: 477

03 червня в залі засідань Ратнівської селищної ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директора НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Сільце та директора ЗОШ І-ІІ ступеня с. Краска.
На розгляд комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів освіти було подано документи від двох претендентів: Юхимчук Ольги Юхимівни на заміщення вакантної посади директора НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Сільце та Соботовича Василя Григоровича на заміщення вакантної посади директора ЗОШ І-ІІ ступеня с. Краска.
За результатами конкурсного відбору переможцями стали Юхимчук Ольга Юхимівна на заміщення вакантної посади директора НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Сільце та Соботович Василь Григорович на заміщення вакантної посади директора ЗОШ І-ІІ ступеня с. Краска.
Начальником управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради Вірою Чернухою буде укладено строковий трудовий договір з переможцями конкурсного відбору строком на один рік.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора