Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Щодо робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території населених пунктів Ратнівської селищної ради

Дата: 22.06.2021 17:10
Кількість переглядів: 167

За даними Ратнівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС, за результатами напрацювань робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території населених пунктів Ратнівської селищної ради, яка проводила інформаційно-роз’яснювальну роботу з підприємцями та найманими працівниками, у травні 2021 року зареєстровано 32 найманих працівники. 
Інформаційно-роз’яснювальна робота проводитиметься надалі. Головна мета якої - дотримання працедавцями прав найманих працівників, а саме: трудові відносини з найманими працівниками та виплата офіційної заробітної плати.
Шановні роботодавці! Закликаємо Вас відмовитись від використання праці найманих працівників без оформлення трудових відносин, адже отримання заробітної плати «в конвертах» негативно впливає на стаж роботи та пенсію, яку працівники будуть отримувати в майбутньому.

Виконавчий комітет селищної ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора