Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Щодо призначення житлової субсидії

Дата: 23.05.2021 10:01
Кількість переглядів: 120

Виконавчий комітет Ратнівської селищної ради інформує, що розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, буде проводитися управлінням соціального захисту населення без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:
1. надавалася у грошовій безготівковій формі;
2. була призначена за фактичним місцем проживання осіб, а саме на підставі договору оренди житла, індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію, внутрішньо переміщеним особам;
3. була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому будинку, які не проживають за місцем реєстрації.
Домогосподарствам, які належать до таких категорій потрібно подати до Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Ратнівської селищної ради заяву та декларацію  на призначення житлової субсидії. Центр надання адміністративних послуг працює з 8.00 до 17.15 без обідньої перерви.


Просимо громадян, яким житлову субсидію буде призначено автоматично, тобто без звернення, прийти до 1 серпня 2021 року до Центру надання адміністративних послуг з будинковою книжкою для отримання довідки про склад осіб зареєстрованих у житловому приміщенні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора