Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Зустріч голови селищної ради Віталія Бірука з представниками лісогосподарських підприємств

Дата: 30.06.2021 15:46
Кількість переглядів: 588

Сьогодні, 30 червня, відбулась зустріч голови селищної ради Віталія Бірука з представниками лісогосподарських підприємств: директором ДП СЛАП «Ратнеагроліс» Миколою Мельником та головним інженером ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» Вадимом Ковальчуком.
Також, в обговоренні взяли участь начальниця управління гуманітарної політики селищної ради Віра Чернуха та директор НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія», депутат селищної ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, дотримання регламенту, законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та у справах сім’ї, молоді та спорту – Катерина Власюк.
Темою зустрічі став стан поставок деревини в заклади освіти Ратнівської громади. 
Віталій Бірук наголосив на необхідності тісної співпраці управління гуманітарної політики селищної ради, керівників навчальних закладів громади з лісогосподарськими підприємствами для належного забезпечення закладів твердим паливом. Віра Чернуха проаналізувала стан поставок деревини та звернула увагу на потребу в деревині по кожному з освітніх закладів.
В свою чергу, лісівники громади запевнили учасників зустрічі, що постачання твердого палива в навчальні заклади буде здійснюватися на належному рівні та в установлені строки. Зокрема, відповідно до укладених договорів тверде паливо має бути поставлено до 01 вересня 2021 року.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора