Заготівля ягід чорниці на території громади
Згідно розпорядження селищного голови від 02.07.2021 року № 58 «Про створення робочої групи з контролю за заготівлею другорядних лісових матеріалів, здійсненням побічних лісових користувань та використанням корисних властивостей лісів на території Ратнівської селищної ради» на території громади активно триває робота з контролю за заготівлею ягід чорниці.
Станом на 07.07.2021 року членами робочої групи складено протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності 8-ми осіб-учасників заготівлі.
Інформуємо про фізичних осіб-підприємців, які звернулись до Ковельської райдержадміністрації про отримання лімітів на заготівлю ягід чорниці, сплатили рентну плату та отримали спеціальний дозвіл (лісовий квиток) на заготівлю ягід чорниці:
Батурка Ангеліна Ігорівна,
Батурка Микола Володимирович,
Литвинець Сергій Васильович,
Михалевич Владислав Олегович,
Михалевич Світлана Степанівна,
Палій Василь Григорович,
Абрамчук Людмила Павлівна,
Чак Сергій Калістратович,
Олексюк Анатолій Володимирович.
Завдяки їх легальній господарській діяльності бюджет громади поповнився на 51,2 тис. грн рентної плати.
Просимо збирачів ягід проявити свою громадянську свідомість та долучитись до спільної роботи щодо наповнення нашого бюджету, шляхом здачі назбираної вами ягоди лише тим заготівельникам, що отримали лісовий квиток про наявність чи відсутність якого запитати в заготівельників.
Активна громада – шлях до успіху
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)