Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

До уваги жителів Ратнівської громади!

Дата: 06.09.2021 09:20
Кількість переглядів: 294

Однією з вразливих категорій населення країни, яка особливо  потребує соціальної підтримки є громадяни похилого віку та особи з інвалідністю. В Україні для таких осіб передбачено можливість отримання соціальних послуг через державні та комунальні заклади.
В Ратнівській селищній раді  таким закладом, на який покладені функції щодо надання соціальних послуг громадянам похилого віку є Комунальний Заклад «Центр надання соціальних послуг» Ратнівської селищної ради. Як і раніше, основним завданням соціальних робітників залишається догляд вдома осіб похилого віку, осіб з інвалідністю та хворих осіб, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги. 
Враховуючи потреби Ратнівської громади у наданні соціальних послуг для більш широкого кола осіб, ніж визначено законодавством, Ратнівською селищною радою прийнято рішення про надання платних соціальних послуг у відповідності до встановлених норм та затверджених стандартів.
 Для отримання таких соціальних послуг громадянам необхідно звертатися  з письмовою заявою до КЗ «Центр надання соціальних послуг» Ратнівської селищної ради за адресою: смт.Ратне, вул.Центральна, 19, 1-ий поверх, тел.2 -94-07.
З тарифами на платні соціальні послуги, які надаються  КЗ «Центр надання соціальних послуг» Ратнівської селищної ради, можна ознайомитись за посиланням.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора