На Ратнівщині тривають роботи з благоустрою

Дата: 11.10.2021 10:34
Кількість переглядів: 969

Фото без опису

На Ратнівщині тривають роботи з благоустрою. Зокрема, 08 жовтня 2021 року,  у зв’язку зі  зверненням ратнівчанки, Олени Савчук, організовано та виконано роботи з впорядкування території вздовж моста по вул. Богдана Хмельницького.  Робітники Ратнівського виробничого управління житлово-комунального господарства  виконали комплекс робіт з благоустрою, а саме: очистили від сміття, ґрунту та зайвої рослинності  доріжки, зібрали опале листя та привели в належний стан територію, прилеглу до моста.
Зазначаємо, що такі заходи  з  прибирання моста по вул. Богдана Хмельницького, який був у занедбаному стані більше 5 років, та й загалом усієї території Ратнівської громади будуть систематичними.
Відділ правового та кадрового забезпечення Виконавчого комітету Ратнівської селищної ради



Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано