Юні Ратнівські спортсмени взяли участь у відкритому Чемпіонаті з різних видів боротьби
Спортсмени Ратнівської ДЮСШ продовжують тішити своїми здобутками. Вихованці закладу 28 грудня 2021 року взяли участь у відкритому Чемпіонаті КЗ «Волинська обласна ДЮСШ» з видів боротьби серед юнаків та дівчат 2005-2011 р.н. у м. Луцьк. Загалом долучилося до змагань 14 учасників. Відрадно, що команда юних спортсменів нашої громади є сьогодні знаною, а завдяки нещодавно придбаним спортивним костюмам, ще й пізнаваною не лише в області, а й в Україні.
Чудовими результатами вразили: Данилюк Олександр, Корнелюк Олег, Михалевич Ілля, Ключук Каріна, які стали переможцями у своїх вікових та вагових категоріях .
Бажаємо нашим спортсменам не зупинятись на досягнутому і надалі показувати все кращі результати.
Управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)