Робоча поїздка в Кортеліський ліцей
Реформа системи шкільного харчування стала у 2022 році однією з пріоритетних у нашій громаді. Попереду – найскладніший етап реформи, одним з векторів впровадження якої є державна підтримка покращення ресурсного забезпечення шкільних їдалень.
З метою залучення коштів державної субвенції на модернізацію харчоблоків і їдалень закладів освіти 16 лютого Віталій Бірук, Ратнівський селищний голова, Віра Чернуха, начальник управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради та Олександр Остапук, директор проектно-вишукувального інституту «Луцьккомунпроект» відвідали Кортеліський ліцей з питань капітального ремонту харчоблоків у дошкільному підрозділі та власне у приміщенні закладу освіти ліцею, поспілкувалися з питання комплексного підходу до їх переобладнання, що передбачає певну етапність.
Управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)