Відбулося засідання погоджувальної ради при селищному голові Віталію Біруку
27 березня відбулося засідання погоджувальної ради при селищному голові Віталію Біруку щодо розгляду питань на 16 чергову сесію селищної ради.
У засіданні взяли участь секретар селищної ради Людмила Гаврилюк, начальник фінансового відділу Людмила Ковч, начальник відділу - головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення Алла Палій, начальник відділу землекористування, кадастру та екологічної безпеки Тетяна Космін, голови постійних комісій та депутатських фракцій.
Віталій Іванович поінформував присутніх про ряд програм, які стосуються життєдіяльності нашої громади, про внесення змін до уже прийнятих. Також розповів про причини утворення комунальної установи "Центр безпеки та життєдіяльності громади".
Про виконання бюджету за 2021 рік та внесення змін до рішення від 20.12.2021 N 14/35 "Про бюджет Ратнівської селищної територіальної громади на 2022 рік" вичерпно розповіла Людмила Ковч.
Загалом розглянуто і погоджено 25 питань, які виноситимуться на розгляд сесії селищної ради.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)