Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Онлайн-зустріч «Застосування трудового законодавства в умовах воєнного стану»

Дата: 29.04.2022 15:46
Кількість переглядів: 226

15 березня 2022 року був прийнятий Закон "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану". Закон  має на меті зміни чинного законодавства про працю саме на період воєнного часу та встановлює певні обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина, які передбачено ст. 43, 44 Конституції України.
З метою роз’яснення застосовування норм трудового законодавства під час дії правового режиму воєнного стану управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради 28 травня 2022 року організувало онлайн-зустріч керівників закладів та установ освіти і культури Ратнівської селищної ради із головним державним інспектором управління Держпраці у Волинській області Бляшук Ніною Миронівною. 
В ході розмови було обговорено зміни та новації в трудовому законодавстві в умовах воєнного стану. Зокрема: укладення з новими працівниками строкових трудових договорів на період дії воєнного стану або на період заміщення тимчасово відсутнього працівника; переведення працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, без його згоди; час роботи та відпочинку працівників; оплата праці та надання щорічних основних відпусток; призупинення трудового договору та ряд інших питань.
Підбиваючи підсумки, Чернуха Віра Миколаївна, начальник управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради, подякувала усім присутнім за плідну працю, гарний конструктивний діалог, побажала  миру та спільної перемоги.

Управління гуманітарної політики Ратнівської селищної радиКоментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора