Проінформований – значить захищений
З нагоди Європейського дня протидії торгівлі людьми, який щорічно відзначається 18 жовтня, на території Ратнівської селищної ради відбулися інформаційні заходи, спрямовані на підвищення рівня обізнаності жителів громади щодо проблеми торгівлі людьми.
Напередодні працівники Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Ратнівської селищної ради спільно з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області Ніною Бляшук провели інформаційно-роз`яснювальну роботу серед мешканців селища щодо можливих ризиків нелегального працевлаштування в Україні та за кордоном.
18 жовтня 2022 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олена Антонюк та працівники Центру надання соціальних послуг спільно з фахівцем з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Ратнівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Лесею Захарчук організували інформаційно-просвітницьку акцію «ПротиДій торгівлі людьми».
Мешканців та гостей селища закликали дбати про свою безпеку, особливо при виїзді за кордон, та повідомили контактні дані установ та організацій, які надають допомогу постраждалим від торгівлі людьми.
Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Ратнівської селищної ради
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)