Щодо роботи комунальних служб з подолання наслідків ожеледиці
Дата: 20.12.2022 10:31
Кількість переглядів: 113
Сьогодні 20.12.2022 року у зв’язку з різким перепадом температури та дощовими опадами спостерігається ожеледиця на дорогах. Просимо водіїв бути уважними, обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, утриматись від неекстрених поїздок. Пішоходам радимо по можливості пропускати транспортний засіб. Працівники комунальної служби уже працюють, в роботі задіяна уся комунальна техніка для вирішення даної ситуації. Просимо усіх з розумінням поставитись та бути максимально обережними. Наразі проводяться роботи для безпечного пересування усіх учасників руху.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)