Щодо обслуговування доріг місцевого значення в зимовий період
Дата: 22.12.2022 12:34
Кількість переглядів: 120
21 грудня відбулась робоча зустріч заступника селищного голови Ратнівської селищної ради Сергія Ковча, провідних інженерів ДП «Служба місцевих доріг» Віталія Кордонця та Тараса Прадійчука, начальника дільниці №3 ТОВ «Волиньдорбут» Сергія Яремчука і директора комунальної установи «Центр безпеки і життєдіяльності громади» Ратнівської селищної ради Олександра Гресика. Під час зустрічі обговорили питання подальшої співпраці щодо обслуговування доріг місцевого значення в зимовий період, які перебувають в підпорядкуванні ДП «Служба місцевих доріг».
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)