Відзначила свій поважний ювілей – 90 річчя, Омелянчук Тетяна Романівна
Дата: 15.02.2023 14:42
Кількість переглядів: 114
14 лютого відзначила свій поважний ювілей – 90 річчя, Омелянчук Тетяна Романівна, жителька с. Млинове.
Привітати ювілярку з визначною подією завітали Ратнівський селищний голова Віталій Бірук та староста Кортеліського старостинського округу Микола Корнелюк.
Гості привітали ювілярку квітами, подарунками та побажали їй міцного здоров’я, сімейного затишку, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини, мирного неба над головою та ще довгих років життя.
Сама ж іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)