Звіти керівників закладів освіти
09 червня Ратнівський селищний голова Віталій Бірук, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олена Антонюк, начальник управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради Олександр Денисюк, заступник начальника управління - начальник відділу освіти управління гуманітарної політики Тетяна Данилюк та староста Гірниківського старостинського округу Іван Терещук взяли участь у щорічному звіті директорів Гірниківського ліцею та Сільцевської гімназії.
В Гірниківському ліцеї Віталій Бірук звернув увагу присутніх, що відновлення освітнього процесу в очній формі у наступному навчальному році в закладах освіти громади в пріоритеті завдань влади. Основною умовою цього є наявність найпростіших укриттів. Подякував батькам, які з розумінням ставляться до викликів сьогодення, та, навіть, надали підвальне приміщення власного будинку для облаштування найпростішого укриття. Відмітив, що наразі вивчається питання облаштування найпростішого укриття в приміщенні будинку культури. Актуальним на сьогодні лишається питання добудови закладу освіти, оскільки контингент учнів щороку збільшується. На сьогодні завершуються роботи по виготовленню технічних паспортів будівель ліцею та узаконенню права власності.
Селищний голова відмітив роботу колективу Сільцевської гімназії по облаштуванню найпростішого укриття, що дало змогу відновити освітній процес за змішаною формою навчання для учнів та вихованців різновікової групи. Укриття має можливість вмістити і учнів з інших закладів освіти.
Віталій Іванович подякував колективам освітніх закладів за фінансову підтримку військовослужбовців, які стоять на захисті нашої держави.
Зі звітами керівників можна буде ознайомитись на сайтах закладів освіти.
Управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)