Придбали велосипеди для соціальних робітників
Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Ратнівської селищної ради обслуговують більше 100 самотніх громадян та осіб з інвалідністю, які проживають на території нашої громади.Почасти їм доводиться долати не один кілометр дороги, адже отримувачі послуг проживають один від одного досить віддалено і у таких випадках без транспортних засобів, хоча б двоколісних- взагалі ніяк. Відтак, нещодавно Центром було придбано велосипеди, які передані соціальним робітникам с.Здомишель - Людмилі Малець та смт Ратне - Світлані Королюк, які обслуговують більше 10 самотніх громадян кожна.
До слова, велосипеди закуплені за кошти, які надійшли до комунального закладу" Центр надання соціальних послуг" за надання послуги догляд вдома з диференційованою оплатою.
До відома: громадяни похилого віку чий дохід перевищує два прожиткових мінімуми та не перевищує чотири прожиткових мінімуми, можуть отримати послугу догляду вдома з диференційованою оплатою.
Якщо вас зацікавила інформація щодо диференційованої оплати звертайтеся до комунального закладу " Центр надання соціальних послуг" Ратнівської селищної ради за адресою: смт Ратне, вул.Центральна 19, каб.10.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)