Гуманітарна допомога від ЮНІСЕФ
07 лютого заклади та установи освіти Ратнівської селищної ради в межах проєкту «Багатосекторальна програма конвергенції з гуманітарного реагування та якнайшвидшого відновлення на заході Україні», що узгоджений та затверджений партнерською угодою з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, отримали від благодійної організації «Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» «NEEKA» гуманітарну допомогу у вигляді санітарних наборів.
Загалом заклади та установи освіти отримали 120 наборів. Один набір розрахований на 50 осіб - учнів та працівників, - одного закладу освіти і включає в себе засоби для дезінфекції підлоги та поверхонь, мило рідке, дезінфікуючі засоби для рук, паперові рушники, туалетний папір, швабри, відра, рукавички, пакети для сміття.
Дякуємо Фонду за підтримку. Надана допомога слугуватиме створенню безпечних умов праці, навчання та відпочинку учасників виховного процесу.
Управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)