Свій маленький ювілей відзначав Тимофій, син полеглого захисника Штаня Віктора Олександровича, житель села Млинове
Дата: 02.06.2024 09:39
Кількість переглядів: 67
31 травня свій маленький ювілей відзначав Тимофій, син полеглого захисника Штаня Віктора Олександровича, житель села Млинове.
Привітати з 5-річчям іменинника завітали селищний голова Віталій Бірук та староста округу Микола Корнелюк, які побажали, щоб в душі панувало добро, очі сяяли радістю, а світ наповнювався незабутніми враженнями та пригодами та щоб ніякі життєві буревії не збили корабель долі з правильного курсу, сповненого любові рідних та світлого майбутнього.
Ми вітаємо Тимофія та бажаємо життєвих радостей, багато добрих друзів і пригодницьких історій. Нехай Ангел тата тебе береже від бід, а мрії здійснюються і кожен твій день буде сповнений цікавими і радісними подіями.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)