Ратнівська селищна рада
Ратнівська територіальна громада
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відбулася нарада працівників Центру надання соціальних послуг

Дата: 14.04.2021 16:45
Кількість переглядів: 676

14 квітня 2021 року у залі засідань Ратнівської селищної ради відбулась робоча нарада Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг», в якій взяла участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олена Антонюк.
В ході наради обговорено ряд важливих питань: підсумки роботи за І квартал 2021 року, плани роботи, визначені завдання на наступний період, про етичні принципи спілкування соціального робітника з підопічними, про співпрацю соціальних працівників з старостами Ратнівської селищної ради тощо. Директор центру Ірина Костючик  наголосила про посилення роботи щодо виявлення вразливих категорій населення, які опинилися у складних життєвих обставинах та не можуть самостійно їх подолати, в тому числі сімей з дітьми, осіб похилого віку.
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олена Антонюк подякувала соціальним робітникам, фахівцям із соціальної роботи за їх нелегку працю та наголосила, що Виконавчий комітет Ратнівської селищної ради завжди готовий співпрацювати, адже жодна людина, яка потребує соціальних послуг не повинна залишитися поза увагою.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора